Zájem je větší než při minulých volbách. Většina sázkařů tipuje vítězství sociální demokracie. Našli se i takoví, kteří vsadili stovky tisíc korun. Vyplývá to z ankety ČTK mezi sázkovými kancelářemi.
Volby jsou aktuálně po konci MS v hokeji a před začátkem MS ve fotbale pro sázkaře nejvyhledávanější položkou v nabídce, celkový objem sázek se s jistotou přehoupne přes šest milionů Kč, řekl ČTK mluvčí Fortuny Petr Šrain.
"Před čtyřmi roky jsme přijali sázky za zhruba čtyři miliony korun, k dnešnímu dni jsme na letošní volby už přijali sázky za téměř pět milionů a náběry během dneška a pátku zřejmě ještě stoupnou," uvedl mluvčí Tipsportu Jiří Hadrava. Sázet lze podle něj do pátečních 14:00. "Zdá se, že tyto volby opravdu mimořádně hýbou celou společností, sázkaře nevyjímaje. Dokazuje to například i to, že se hodně sází na příležitost, že volební účast bude 60 a více procent," dodal.