Konference IIR - IT ve finančních institucích

10.06.2010 | , Institute for International Research
Konference


perex-img Zdroj: Finance.cz

Management IT je rozhodující pro výkonnost a úspěch každé finanční instituce.

Využití technologického pokroku a efektivní řízení IT umožňuje, aby finanční instituce poskytovaly ještě kvalitnější zákaznický servis, aby se zvýšila efektivita finančních operací, sdílely se informace  na různých obchodních úrovních, a tak se zvýšila i konkurenceschopnost dané instituce do budoucna. Informační technologie se v dnešní době zkrátka staly klíčovou složkou každého businessu a zvláště v oblasti finančnictví by neměly být podceňovány.

Přijďte si poslechnout, jak informační technologie řídí a využívají odborníci v předních českých a slovenských finančních institucích. Institute for International Research připravil ve dnech 21. – 22. září 2010 v Prague Marriott Hotel odbornou konferenci na téma „IT ve finančních institucích“.

Zjistěte, jakou strategii pro Vaše IT zvolit v době ekonomického útlumu, kde všude ještě můžete snížit náklady, a jak optimalizovat IT procesy. Porovnejte také, zda máte ty správné informace pro řízení Vašeho IT. Je virtualizace či centralizace Vašeho IT metou, kterou potřebujete dosáhnout? Vyslechněte si, jak se s těmito úkoly vyrovnávají zkušení odborníci. Budeme se také věnovat „nikdy nekončícím“ bezpečnostním rizikům a s nimi spojenými, stále rostoucími nároky na Vaše IT.

Ve Vašich datech se skrývá příležitost pro zvyšování konkurenceschopnosti Vaší společnosti! Zúčastněte se proto také workshopu „Naučte se rozumět svým reportům. Aneb proč nevyužíváte svá data naplno?.“ , který se uskuteční 23. září 2010 v Praze. Odborníci na problematiku managementu dat Vás naučí, jak správně a naplno využívat data a podpořit tak rozvoj businessu ve Vaší společnosti.

 

 

 

 

 

 

Autor článku

Tisková zpráva  

Články ze sekce: Konference