Systémy Helios se chystají na Invex
Již po sedmnácté se letos společnost LCS v roli vystavovatele zúčastní veletrhu Invex. Expozici systémů Helios z produkce LCS najdete v pavilonu V na stánku 41. Všechny tři systémy mají pro návštěvníky veletrhu připraveny zajímavé novinky a akce, kromě jiného několik přednášek v rámci oborové konference ERP fórum, která se také bude konat v pavilonu V.
Helios Green
Jedním z cílů pracovníků vývoje byla optimalizace rychlostí procesů napříč funkcionalitami systému Helios Green. O tom, že se ve verzi 42, oproti verzi předcházející, skutečně podařilo rychlost podstatně zvýšit, se mohou přesvědčit jak noví zákazníci, tak ti, kteří na novou verzi nedávno přešli.
Aktuálním problémem je také migrace z verze 41 do verze 42, pro niž byl vytvořen model bezproblémového přechodu z původně používané technologie PowerBuilder na moderní Microsoft .NET.
Důležité změny zaznamenaly také modul Sklad a modul Výroba, jehož nová verze byla vyvinuta vloni na podzim. Je nositelem titulu „Finalista“ v soutěži „IT produkt roku 2007“.
LCS se také podařilo podstatně zlepšit integraci CRM v Helios Green s dalšími produkty, např. s telefonními ústřednami a s produkty MS Office, MS Project, MS Visio a samozřejmě také MS Outlook.
K letošním podzimním novinkám patří například i nativní podpora elektronické dokumentace (EDM - DMS), integrace s partnerským řešením pro B2B a B2C a velmi polulární Business Inteligence.
Helios Orange
Pro letošní podzim je připravena i další verze prostředního ze tří produktů LCS – Helios Orange. Mimo jiné bude obsahovat nové komfortnější nástroje pro přizpůsobování systému či nástroje pro definici tiskových formulářů, definovaných přehledů a definovaných vazeb.
Na jediném místě nyní také najdete modul Automat, přístup k filtrům a definovaným opisům další funkcionality pro práci s kontingenční tabulkou.Plnohodnotný modul Workflow je samostatnou kapitolou.
Jako rozšiřující nadstavbu k řízení vztahů se zákazníkem lze chápat nový modul Obchodní případy. Záměrem je, aby s minimálním počtem úkonů pro obsluhu byly komplexní informace o průběhu a stavu jednotlivých obchodních případů, přehled o komunikaci se zákazníkem, stav řešení naplánovaných úkolů a aktuální stav veškerých objednávek.
Ani v tomto systému přirozeně nechybí Business Inteligence. Je zaměřena na komplexní analýzy prodejních výsledků podniku a její základ tvoří OLAP kostka.
Helios Red
Také systém pro malé firmy a podnikatele, Helios Red, připravuje mnohé změny. Patří sem například rozšíření programových modulů o nadstandardní funkce - významné velké celky, konkrétně moduly Mzdy a personalistika a Účetnictví.
Podzim přinese také nové funkce, vylepšení a rozšíření z aplikačního hlediska, kam patří například podpora obchodování z e-shopů či trvalé příkazy v Bankovních operacích. Zákazníci Helios Red se na podzim dočkají také systémových vylepšení.
Podrobné informace o všech podzimních novinkách v systémech Helios najdete na www.helios.eu